Jubileuszowy Zjazd Fizyków Polskich

W dniach 16-18 października odbył się w Warszawie XLVI Jubileuszowy Zjazd Fizyków Polskich.

Z powodu pandemii, termin zjazdu został przesunięty z kwietnia 2020. Ponadto format Zjazdu przybrał formę mieszaną, wykłady odbywały się w Auli Politechniki Warszawskiej, jednak audytorium było ograniczone i większość uczestników brała udział w Zjeździe ogladając transmisję na kanale Youtube.

Do wszystkich wydarzeń Zjazdu można w każdej chwili powrócić korzystając z odnośników na stronie: https://100lat.ptf.net.pl/?page=program oraz https://100lat.ptf.net.pl/?page=plakaty. Organizatorzy zachęcają również do poświęcenia chwili czasu na zapoznanie się z inspirującymi materiałami dostępnymi w ramach Bazaru dydaktycznego: https://100lat.ptf.net.pl/?page=bazar.

Astrofizycy z CFT PAN zaprezentowali na Zjeździe plakat pt. “Kosmiczne rozbłyski promieniowania gamma” (aut. Agnieszka Janiuk i Bestin James).

Fig_jet1


Posted in Uncategorized by with no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>