Szanowni Państwo. W związku z panującą w Polsce epidemią koronawirusa CFT PAN działa w ograniczonym zakresie. W szczególności do odwołania sekretariat i księgowość CFT PAN pracują zdalnie. Prosimy o kontakt tylko drogą elektroniczną. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Prof. Łukasz A. Turski został zaproszony do wygłoszenia wykładu pt. Teaching science and Democracy na Jubileuszowej X Letniej Szkole Wyszehradzkiej.

Treść

Prof. Łukasz A. Turski został zaproszony do wygłoszenia wykładu pt. Teaching science and Democracy na Jubileuszowej X Letniej Szkole Wyszehradzkiej. Wykład odbył się w dniu 15 lipca 2011 r. W tym roku wykładowcami szkoły byli też, m.in, słynna norweska antropolożka prof. Uniwersytetów w Oslo i Chicago Unni Wikan, słowacka polityk, współpracownica Vaclava Havla Magdalena Vasaryowa, profesorowie Aleksander Koj, Dariusz Rossati, ambasadorzy Wegier, Czech i Słowacji w Polsce i wielu innych. Organizatorem szkoły było Stowarzyszenie Willi Decjusza w Krakowie i jego szefowa Dr Danuta Glondys. Prof. Łukasz A. Turski został również zaproszony do udziału w Europejskim Kongresie Kultury we Wrocławiu (8-11 września 2011) w debacie pt. Laboratory of Risk

Dodano Czwartek, 9 sierpień 2012, 04:17 CEST
Ostatnia modyfikacja Środa, 24 kwiecień 2013, 04:21 CEST