Szanowni Państwo. W związku z panującą w Polsce epidemią koronawirusa CFT PAN działa w ograniczonym zakresie. W szczególności do odwołania sekretariat i księgowość CFT PAN pracują zdalnie. Prosimy o kontakt tylko drogą elektroniczną. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

W dniach 20-23 lipca br. prof Łukasz A. Turski brał udział w dorocznym festiwalu Karuzela Cooltury organizowanym w Świnoujściu przez Fundację Centrum Twórczości Narodowej i prowadzonej przez Krzysztofa Zanussiego.

Treść

W dniach 20-23 lipca br. prof Łukasz A. Turski brał udział w dorocznym festiwalu Karuzela Cooltury organizowanym w Świnoujściu przez Fundację Centrum Twórczości Narodowej i prowadzonej przez Krzysztofa Zanussiego. Karuzela Cooltury gromadzi tysiące uczestników łacząc poważne dabaty naukowe i kulturalne z działalnościa artystyczną (http://karuzelacooltury.pl).
W czasie Karuzeli prof Łukasz A. Turski uczestniczył:
Wraz z o. Maciejem Ziębą, Sławomirem Sierakowskim, Bogusławem Wołoszańskim, Krzysztofem Zanussim, prof. Tadeuszem Gadaczem i Adamem Szostkiewiczem w centralnej debacie festiwalu pt: "Czy wiek XXI będzie wiekiem ducha czy materii czy w ogóle go nie będzie?"
Wraz z Wonną I de Jong, prof. Krzysztofem Rybińskim, Sebastianem Mikoszem w debacie ekonomicznej pt. "Za dużo botoksu na giełdzie".
Wraz z Bogusławem Wołoszańskim w spotkaniu "Kiedy koniec świata?"
oraz wraz z Krzystofem Zanussim w debacie o związkach nauki i filmu poprzedzonej własnym wykładem mutlmedialnym: Naukowy urok "Gwiezdnych Wojen".

Dodano Czwartek, 11 październik 2012, 04:17 CEST
Ostatnia modyfikacja Środa, 24 kwiecień 2013, 04:05 CEST