Szanowni Państwo. W związku z panującą w Polsce epidemią koronawirusa CFT PAN działa w ograniczonym zakresie. W szczególności do odwołania sekretariat i księgowość CFT PAN pracują zdalnie. Prosimy o kontakt tylko drogą elektroniczną. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zapraszamy na spotkanie grupy roboczej pt. "Central European Differential Geometry Seminar"

Treść

Zapraszamy na spotkanie grupy roboczej pt. "Central European Differential Geometry Seminar". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 4.10.2013 w sali "kawowo-ciastkowej" w Centrum Banacha na 4-tym piętrze budynku przy ul. Śniadeckich 8. Spotkanie będzie trwało dwa dni do soboty 5.10.2013.

Więcej

Zapraszamy na spotkanie grupy roboczej pt. "Central European Differential Geometry Seminar". Jest to grupa robocza organizowana i współfinansowana przez Centrum Banacha i Centrum Fizyki Teoretycznej PAN. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 4.10.2013 w sali "kawowo-ciastkowej" w Centrum Banacha na 4-tym piętrze budynku przy ul. Śniadeckich 8. Spotkanie będzie trwało dwa dni do soboty 5.10.2013. Uczestnictwo w imprezie zapowiedzieli Andreas Cap, Jan Slovak, Vladimir Soucek i ich współpracownicy. Ponadto będzie Dmitrii Alexevski a także Jonathan Kress z University of New South Wales w Australii.

Zapraszam serdecznie.

Paweł Nurowski

Dodano Czwartek, 3 październik 2013, 08:02 CEST
Ostatnia modyfikacja Sobota, 5 październik 2013, 07:48 CEST