Szanowni Państwo. W związku z panującą w Polsce epidemią koronawirusa CFT PAN działa w ograniczonym zakresie. W szczególności do odwołania sekretariat i księgowość CFT PAN pracują zdalnie. Prosimy o kontakt tylko drogą elektroniczną. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Stażysta CFT Tomasz Maciążek otrzymał Diamentowy Grant.

Treść

Pan Tomasz Maciążek, stażysta w CFT pracujący w projekcie MAESTRO kierowanym przez prof. Marka Kusia, został laureatem konkursu MNiSW na "Diamentowy Grant". Opiekunem naukowym pana Maciążka w "Diamentowym Grancie" jest dr Adam Sawicki.

Więcej

Pan Tomasz Maciążek, stażysta w CFT pracujący w projekcie MAESTRO kierowanym przez prof. Marka Kusia, został laureatem konkursu MNiSW na "Diamentowy Grant". Program skierowany jest do młodych ludzi, którzy już na studiach gotowi są samodzielnie prowadzić badania i rozpocząć prace nad doktoratem. Laureaci otrzymują środki na badania i wynagrodzenie. Tematem badań pana Tomasza Maciążka są matematyczne podstawy informatyki kwantowej, w szczególności badanie wielokubitowych stanów maksymalnie splątanych i równoważności stanów ze względu na działanie operacji SLOCC. Opiekunem naukowym pana Maciążka w "Diamentowym Grancie" jest dr Adam Sawicki.

Link: http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/15-mln-zlotych-na-diamentowe-projekty-mlodych-naukowcow.html

Linki

http://www.nauka.gov.p...l/aktualnosci-ministerstwo/15-mln-zlotych-na-diamentowe-projekty-mlodych-naukowcow.html

Dodano Środa, 25 czerwiec 2014, 04:29 CEST
Ostatnia modyfikacja Poniedziałek, 14 lipiec 2014, 04:40 CEST