Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wykładów popularnonaukowych, które w tym roku organizowane będą na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu Zapytaj fizyka

Treść

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wykładów popularnonaukowych, które w tym roku organizowane będą na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu "Zapytaj fizyka"

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wykładów popularnonaukowych,które w tym roku organizowane będą na Wydziale Fizyki UniwersytetuWarszawskiego w ramach projektu "Zapytaj fizyka".

Pierwszy wykład pt. "Fizyka i filozofia czasu: stąd do wieczności", w dniu 26 lutego(godz. 18:00), wygłosi ks. prof. Michał Heller.

Drugi wykład,zatytułowany "Kształt Wszechświata", w dniu 12 marca (godz. 18:00),wygłosi dr Stanisław Bajtlik.

Wykłady "Zapytaj fizyka", wygłaszaneprzez znamienitych naukowców i popularyzatorów nauki, będą odbywać sięw tym roku mniej więcej raz na miesiąc. Niezależnie od tych wykładów,w ramach projektu "Zapytaj fizyka", naukowcy z Wydziału Fizyki UWodpowiadają na internetowo nadsyłane pytania dotyczące fizyki.

Dodano Poniedziałek, 9 luty 2015, 15:58 CET
Ostatnia modyfikacja Wtorek, 7 kwiecień 2015, 07:30 CEST